VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası

VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası 

Uzun hayat yolculuğunda her şey planladığınız gibi gitmeyebilir ve "Benim başıma gelmez." dediğiniz talihsizliklerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Hayatın karşınıza çıkarabileceği olumsuz durumların etkisini en aza indirmenize yardımcı olan VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası, rüzgâr ters yönden esse bile ailenize destek olur. VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası, vefat durumunda toplu ödemenin yanı sıra 10 yıl boyunca, her ay maddi destek ve yıllık eğitim desteği ile eşiniz ya da çocuklarınızı güvence altına alır. Dilerse aileniz, vefatınızdan sonra 10 yıl boyunca alabileceği Maddi ve Manevi Tazminat Teminatı ve Eğitim Destek Tazminat Teminatı'nı tek seferde de alabilir.*

Ailem Uzun Yıllar Güvende: VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Çekirdek, geniş, modern ya da geleneksel tüm ailelerin ihtiyaçlarını karşılayan VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası, kazalardan sonra ailelerin yaşadığı manevi zorluk ya da boşluklara, maddi sıkıntıların eklenmesini engeller. Kazadan sonra vefat durumunda yakınlarınıza, maluliyet durumunda ise size maddi yardım sağlar. Bir başka deyişle, ferdi kaza sigortalarının ailenizi de koruyan versiyonu olan VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası, geleceğe umutla bakmanıza yardımcı olur ve bazı engellerle karşılaşsanız bile hayat kaldığı yerden devam eder.

Her İhtimale Karşı: VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası Neleri Kapsar?

VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası, kaza sonucunda vefat ya da tam ve daimi sakatlık durumunda devreye girer. Kaza sonucunda vefat durumunda sigortalının yakınlarına maddi ve manevi tazminat ve kaza sonucu vefat tazminatı ödenir. Eğer sigortalının 25 yaşından küçük bir çocuğu bulunuyorsa eğitim destek tazminatı da ödenir.  

VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası herhangi bir kaza sonucunda hangi teminatları karşılar?

  • Kaza Sonucu Vefat Teminatı
  • Kaza Sonucu Tam ve Daimi Maluliyet Teminatı
  • 10 Yıl Boyunca Maddi ve Manevi Tazminat Teminatı  
  • 10 Yıl Boyunca Eğitim Destek Tazminat Teminatı
PAKET SEÇENEKLERİ
(Seçimlik)
TEMİNATLARTEMİNAT BEDELİTOPLAM PRİM TUTARI
1. PaketKaza Sonucu Vefat30.000 TL217 TL
Kaza Sonucu Tam ve Daimi Maluliyet30.000 TL
Maddi ve Manevi Tazminat1.400 TL
Eğitim Destek Tazminatı1.400 TL
2. PaketKaza Sonucu Vefat60.000 TL434 TL
Kaza Sonucu Tam ve Daimi Maluliyet60.000 TL
Maddi ve Manevi Tazminat2.800 TL
Eğitim Destek Tazminatı2.800 TL

Neden VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası Yaptırmalısınız? 

VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası, diğer ferdi kaza sigortalarından farklı olarak teminatı uzun bir sürede öder. Ailenizin 10 yıl boyunca kira, fatura ve mutfak gibi ihtiyaçlarına destek olur. Ayrıca diğer sigorta seçeneklerindeki gibi toplu tazminatın yanı sıra, aylık ödeme seçeneği de sunar. Böylece uzun süre maddi gelir sağlayıp ihtiyaçlarınıza karşılık vermeye devam eder.

Sigortanın bir diğer avantajı ise ödediğiniz primleri; aylık brüt ücretinizin %15'ini ve asgari ücretin yıllık tutarını geçmeyecek şekilde gelir vergisinden düşebilmenizdir. Böylece hem yarınları güvence altına almış hem de vergi avantajından yararlanmış olursunuz. 

Karşılamanız Gereken Şartlar Neler?

Her sigorta seçeneğinde olduğu gibi VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası'nda da karşılamanız gereken şartlar var ve bunlardan bazıları şöyle:

  • Türkiye Cumhuriyeti'nde ikamet etmek,
  • 17 yaşından büyük, 66 yaşından küçük olmamak,
  • Sigortalıların prim ödeme şekli peşindir ve prim ödemeleri kredi kartı ya da bankomat ile yapılabilir.

Teminat detayları ve şartları hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.

Kaza Sonucu Vefat TeminatıKaza Sonucu Daimi MaluliyetKaza Sonucu Tedavi MasraflarıKaza Sonucu Kırık/ Yanık TeminatıEk Fayda PaketleriHastanede Yatış TeminatıKaza Sonucu Eğitim Destek Tazminat TeminatıSağlıklı BeslenmeMedikal AsistanDiş SağlığıKaza Sonucu Maddi ve Manevi Tazminat Teminatı
VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası++    +   +
Olmaz Deme Olur Ferdi Kaza Sigortası+++        
Hep Destek Ferdi Kaza Sigortası++ + +     
Sağlığım Yerinde Ferdi Kaza Sigortası++  +  +++ 
Her Şeye Hazırım Ferdi Kaza Sigortası+++        
Depremli Kaza Sonucu Vefat (zorunlu teminat)Depremli Kaza Sonucu Tam veya Kısmi Daimi Maluliyet (zorunlu teminat)Depremli Kaza Sonucu Toplu Taşımada Vefat (seçimlik teminat)Depremli Kaza Sonucu Tedavi Masrafları (seçimlik teminat)Depremli Kaza Sonucu Hastane Gündelik Tazminat (seçimlik teminat)
VIP Ferdi Kaza Sigortası+++++
Sağlığınız Bizim İçin Önemli!